+48 721 544 044 Żwirowa 22, Janków Przygodzki
+48 533 700 299

Fotowoltaika

Fotowoltaika z VOLT-INSTAL

Jesteśmy firmą, która zajmującą się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych wedle potrzeby każdego klienta.
Jeżeli chcesz znacząco obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną, skontaktuj się z nami!
Nasi wykwalifikowani specjaliści odpowiedzią na Twoje pytania, przygotują darmowy projekt instalacji.
Możesz się z nami skontaktować w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna

Zasada działania paneli fotowoltaicznych jest stosunkowo prosta i opiera się na przekształceniu energii słonecznej w elektryczną.
Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd stały, dlatego aby korzystać z energii elektrycznej niezbędne jest zastosowanie falownika (inwerter). Zmienia on prąd stały paneli fotowoltaicznych na prąd zmienny cechujący się parametrami zgodnymi z tymi, które posiadają nasze domowe gniazdka.

To wszystko dzieje się automatycznie, ale zawsze w pierwszej kolejności wykorzystujesz energię z instalacji.
Energia, której nie zużyłeś jest przekazywana jest do sieci, która działa jako akumulator.

o 90%

Niższe rachunki za prąd

min. 25 lat

Niezależności od podwyżek cen prądu
Fotowoltaika z VOLT-INSTAL

Jak działamy? Realizacja krok po kroku.

volt-instal fotowoltika doradztwo

Bezpłatne doradztwo

Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego domu oraz oceni możliwość montażu instalacji. Dowiesz się jakich oszczędności możesz się spodziewać po zamontowaniu fotowoltaniki na swoim dachu.

volt-instal fotowoltika umowa

Zawarcie umowy

W kolejnym etapie podpisujemy umowę na realizację instalacji. Zbieramy wszystkie najistotniejsze informacje w celu stworzenia najoptymalniejszego dla Ciebie projektu.

volt-instal fotowoltika projekt techniczny

Opracowanie projektu technicznego

Nasi specjaliści stworzą projekt dostosowany do Twoich potrzeb. Zwracamy uwagę na wszystkie istotne czynniki, które mają wpływ na wydajność instalacji. Wybieramy optymalne rozwiązania, projektując system, który będzie zapewniał zysk przez długie lata.

volt-instal fotowoltika montaż instalacji

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Kolejny etap to montaż instalacji fotowoltaicznej na wcześniej uzgodnionym miejscu. W instalacji zawsze angażujemy profesjonalny zespołu, dzięki czemu cały proces przebiega niezwykle sprawnie. Czas realizacji nie powinien przekraczać 2-4 dni (w zależności od wielkości inwestycji).

volt-instal fotowoltika podłączenie do sieci

Podłączenie do sieci elektroenergetycznej

Współpracując z nami, nie tracisz czasu na załatwianie formalności. Odpowiadamy za wszelkie formalności związane z podłączeniem instalacji do sieci. Dostarczamy dokumenty do Operatora Twojej Sieci Dystrybucyjnej i dbamy o wymianę licznika. Z naszym wsparciem uzyskasz dotacje oraz ulgę finansową.

Dlaczego inwestycja w fotowoltaike jest opłacalna?

Energia słoneczna to źrodło darmowego oraz ekologicznego prądu w Twoim domu

Dziesiątki lat generowania oszczędności

Panele fotowoltaiczne z racji swojego usytuowania są narażone na działanie wymagających oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Dlatego, producenci paneli aby zagwarantować ich długą eksploatację, nieustannie ulepszają swoje produkty, przeprowadzając na nich ekstremalne testy. To gwarantuje nam wieloletnią, bezproblemową trwałość naszej instalacji.

Ekologiczny sposób wytwarzania prądu

Podstawową zasadą działania instalacji fotowoltaicznej jest wykorzystanie odnawialnego źródła energii dlatego, niezaprzeczalną zaletą instalacji fotowoltaicznych jest niska szkodliwość dla środowiska. Fotowoltaika to systemy zero emisyjne, oznacza to, że podczas produkcji energii nie generują szkodliwych dla środowiska związków, dwutlenku węgla oraz innych gazów cieplarnianych.

Dużo niższe rachunku, czyli ulga dla portfela

Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej otrzymujemy darmowy prąd, a to jeden z najważniejszych aspektów przemawiający za inwestycją w instalacje fotowoltaiczną. Obecnie możliwe jest otrzymanie wsparcia finansowego w formie dotacji oraz niskoprocentowej pożyczki na zakup oraz montaż instalacji. To powoduje znaczne obniżenie kosztów początkowych.

W VOLT-INSTAL korzystamy tylko ze sprawdzonych firm

Producenci falowników

Producenci paneli fotowoltaicznych

logo jasolar volt-instal

Producenci konstrukcji do montażu paneli fotowoltaicznych

logo crab - volt-instal
logo baks - volt-instal
logo keno - volt-instal

Chcesz korzystać z energii słonecznej ?

Skontaktuj się z Nami, a uzyskasz kompleksową ofertę dla twojej inwestycji.